Przesyłanie zdjęć na serwer FTP


Użytkownicy systemów Windows:


1. Uruchom program Explorator Windows (Programy=>Akcesoria)
2. W pasku adresu wpisz adres serwera ftp: ftp.artfoto.24ok.pl i wciśnij „enter” na klawiaturze3. Na ekranie pojawi się komunikat o błędzie. Wciśnij „ok.”4. Wciśnij „Plik” w górnym menu programu i wybierz opcję „zaloguj jako…”5. Na ekranie pojawi się okno logowania do serwera. W polu „nazwa użytkownika” należy wpisać: „roger@artfoto.24ok.pl”. By uzyskać hasło skontaktuj się z nami telefonicznie.6. Windows Explorer wyświetli zawartość serwera FTP. By wgrać zdjęcia proszę wejść do katalogu „fotografie”, utworzyć w nim nowy katalog i nazwac go swoim imieniem i nazwiskiem. Otworzyć nowy katalog i metodą „kopiuj-wklej” lub „przenieś-upuść” skopiować zdjęcia z komputera na serwer.

7. Po zakończeniu operacji prosimy o poinformowanie nas o przesłaniu zdjęć na serwer.

Do przesyłania zdjęć można także korzystać z innych programów do obsługi FTP, np. Total Commander.

Użytkownicy MAC OSX

Do przesyłania zdjęć na serwer FTP polecamy programy FileZilla lub CyberDuck. W przypadku problemów z ich konfiguracją prosimy o kontakt

Fotografia

Fotografia ślubna i weselna, potografia portretowa i dzieci, fotografia reportażowa, fotografia reklamowa, fotografia reportażowa.

Skanowanie

Skanowanie dokumentów, skanowanie filmów, zdjęć, reprodukcji i tekstu w rozdzielczości do 4800 DP. Skanowanie przedmiotów przestrzennych.

Druk i poligrafia

Doskonałej jakości druk cyfrowy niskonakładowy. W większym nakładzie możemy wydrukować plakaty, ulotki, foldery, wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szybki kontakt
Studio Fotograficzne "Art Foto" Robert Bogudziński
20-023 Lublin, ul. Chopina 28
tel: 601 27 14 74
2006 - 2009 © Art Foto | Home | Galeria | Szkolenia | Usługi | Mapa serwisu | Kontakt | Admin

zamknij

zamów wydruki